Zawody sportowe

Opublikowano: piątek, 05, maj 2017 14:53
Adam Kultys

 II Tarnogorski Pòłmaraton '' Tak dla Transplantacji '' za nami, super atmosfera, wielkie dzięki dla strefy kibica/Irena, Iza, Mirek, Franek, Jola, Justyna, Ania/jesteśmy Wielcy i tak ponad 500 biegaczy wzięło udział w 2. Tarnogórskim Półmaratonie „Tak dla Transplantacji”, który odbył się 3 maja w Tarnowskich Górach gdzie około 300 z nich przyłączyło się do akcji charytatywnej „biegnę dla Asi” organizowanej przez Fundację PKO Banku Polskiego.

Czytaj więcej: II Tarnogorski Pòłmaraton '' Tak dla Transplantacji '' za nami :)

Opublikowano: niedziela, 09, kwiecień 2017 15:16
Adam Kultys

9 kwietnia odbył się drugi start cyklu Parkowa Korona Biegów. Nietypowy, bo zawodnicy zamiast asfaltowych alejek będą pokonywać leśne ścieżki i dukty. Biegi Górski odbył się w Parku Śląskim już po raz trzeci. Zawodnicy w tym Ania Kandora i Artur Bożek  pokonali 10-kilometrową trasę. Początek miał miejsce o godzinie 11 a Organizatorem jest Grupa Nonstop Adventure i Park Śląski. Aniu i Arturze gratulujemy udziału :) 

Opublikowano: sobota, 01, kwiecień 2017 15:26
Adam Kultys

Każdy kto lubi i chciał poczuć klimat biegu górskiego w bliskim kontakcie z przyrodą i duchem historii tego miejsca to stanął na starcie Dramatycznej Siódemki w zespole krajobrazowo-przyrodniczym w Parku Repeckiego i Doliny Dramy.

Czytaj więcej: DRAMAtyczna Siódemka

Opublikowano: niedziela, 12, marzec 2017 14:34
Grzegorz Szeremeta

Pierwszy WIOSENNY start na śląsku na dystansie 10 km licznie oblegany przez uczestników odbył się właśnie dzisiaj 12.03.2017 roku. Z tym dniem związane jest również przysłowie "Na świętego Grzegorza Idzie zima do morza,Grzeje więcej, lody płaczą Rzeki warczą, brzegi znaczą" co zwiastuje rychłe nadejście wiosny, tak jak ten bieg. Wielu po ciężkich zimowych treningach uzyskało tutaj swoje życiowe rezultaty, czego z całego serca gratulujemy!!! A to myślimy nie będzie ostatnie słowo w tym sezonie biegowym!!!

Czytaj więcej: Pierwszy WIOSENNY start na śląsku na dystansie 10 km