Bierzemy udział - nordic walking

Opublikowano: wtorek, 02, maj 2017 15:16
Adam Kultys

2 maja w Dolinie Trzech Stawów odbył  się „Bieg z Flagą” na dystansie 5 km oraz w tym marsz Nordic Walking i mini biegi dla najmłodszych. W biegu wzięli udział Irenka Janoszka, Francesko, Franciszek Dryna, Krzysiu Miś, Lilka Miś i Grażyna Siwczyk. Podczas biegu towarzyszyły pokazy sportowe, stoiska informacyjno-edukacyjne oraz laboratorium kryminalistyczne Śląskiej Policji. Zapraszamy za rok :)

Opublikowano: niedziela, 09, kwiecień 2017 15:08
Adam Kultys

W ramach całego cyklu imprez „Mapy Życia”, w różnych rejonach Polski (w Katowicach, Koszalinie, Świdwinie, Białymstoku, we Wrocławiu, w Częstochowie, Sandomierzu, Włocławku czy Węgorzynie) od października, aż do lipca odbywać się będą biegi charytatywne oraz akcje informacyjne połączone z rejestracją kandydatów na dawców szpiku. Piąta z cyklu imprez „Mapa Życia - Razem możemy więcej” Zawody biegowe i Nordic Walking na dystansie 5 km i Bieg Malucha na dystansie 400 m w w/w zawodach wygrali "Nasi" Irena i Franek jeszcze raz gratulacje !

Opublikowano: piątek, 24, marzec 2017 09:19
Adam Kultys

Na marcowym „Dziku” jedna z zawodniczek powiedziała nam, że: „Jeśli w jednym miejscu zbiera się grupa pozytywnych osób to zawsze świeci słońce”. Dlatego uważamy, że dzisiejsza pogoda była zasługą wszystkich uczestników trzeciego startu Panewnickiego Biegu Dzika.

Czytaj więcej: Bieg Dzika - marzec 2017

Opublikowano: piątek, 24, marzec 2017 08:45
Adam Kultys

18 lutego 2017 r. Irena i Francesco wzięli udział w biegu Wiewiórki w Rudzie Śląskiej, który to bieg wróciła na biegowe ścieżki. Już druga edycja tego rodzinnego biegu rozpoczęła się w super atmosferze a na starcie pojawiło się 350 osób w tym dzieci i ich rodzice - bardzo serdecznie gratulujemy. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na kolejną edycję biegu Wiewiórki.